Dalyvių lentelės

Dalyvio vardas Pavardė Miestas Treneris/klubas Užimta vieta
moterys 2-5m.
Viktorija Seijas Vilnius Nera
Lina Karliene Vilnius Teniso
Ingrida Kovaliovienė Vilnius Eimantas Gruzdas
Laura Vanagaitė Vilnius T&M
Dina Rubanik Vilnius M7
Lina Romeikaite Romeikaite Vilnius -
Ieva Sereikytė-Belickienė Vilnius Aleksas Tverijonas
Nomeda Mikelionienė Vilnius teniso
Sigita Širkienė Kaunas G. Sabeckis
Ieva Vytaite Vilnius Gruzdas
Gintarė Jančytė Vilnius Linas Mugevičius
Egle Vanagaite-Slepkove Vilnius Tadas M7
Ieva Germanovič Vilnius Nera
Diana Baltraitienė Vilnius Nėra
Jūratė Lepardinienė Vilnius N/A
Stefanija Jokstyte Vilnius Algirdas Draugelis
Erika Zitkute Vilnius Aleksandra
Viktorija Žemčiugova Vilnius Pavel A.
Aiste Matuseviciute Vilnius Mažvydas Grazys
Vygantė Rukanskienė Vilnius Arūnas Butrimanskas
Jurgita Gulbiniene Vilnius N/A
Justina Brazdeikienė Brazdeikienė Vilnius Aleksas Kolobovas
Monika Draginienė Vilnius Elvis Gotovskis
Lina Liutkeviciene Vilnius Rokas Zdanavičius
Guoda Gurauskaitė Vilnius Vilnius
Giedrė Kriščiūnaitė Vilnius -
Sonata Mickuvienė Vilnius Na
Laura Dromantė Vilnius Viktorija Narkauskiene
Palmira Žukienė Vilnius Bronius Daugirda
Dovilė Boguševičienė Vilnius Simas Malakauskas
Odeta Karaliunaite Vilnius Mažeika
Ieva Radzevičiūtė Vilnius Simas Malakauskas
Julija Vaitieke Vilnius /
Kristina Česnauskienė Rastinėnų K. Lina Stančiute Gecevičiene
Kristina Ročkutė Vilnius -
Indrė Svidenė Vilnius Balžeko teniso akademija
Simona Šimkuvienė Vilnius Elvis Gotovskis
Julija Pugačiauskienė Vilnius Aleksas Kolobovas
Lina Buinevičiūtė Vilnius -
Živilė Čiučelienė Vilnius Tenis Temptation, Elvis Gotovskis, Jaunius Laurynas
Vaiva Tyliene Vilnius Indrė Kastanauskaitė
Erika Lukaševičienė Vilnius Marius U.
Kristina Paulauske Vilnius -
Milena Čemerkaitė Vilnius Eimantas Gruzdas
moterys iki 2m.
Austė Augustinaitė Vilnius -
Justina Gecevičiūtė Vilnius M7
Agnė Reičiūnienė Vilnius -
Rūta Freitakaitė Vilnius -
Monika Vilniškienė Vilnius Henrik Traskin
Vaida Klimaitė Vilnius Henrik Traskin
ieva mackeviciute vilnius Gabrielius R.
Justina Vilciauskaite Vilnius Linas Mugevičius
Giedre Tamosaitiene Vilnius -
Jurgita Borisevičiūtė Vilnius -
Vaida Marija Garuolienė Vilnius M7
Toma Ušeckaitė Vilnius -
Greta Morkūnaitė Vilnius Rokas Žiukas
Gabriele Bernotaite Vilnius Emilis Rusakevicius
Olivija Bušmič Vilnius --
Ieva Stalmokiene Vilnius Giedrius Vėželis
Aistė Čiučiurkaitė Vilnius Elvis Gotovskis
Jurgita Najulyte Vilnius Juste Balciune
Lina Bliudžiūtė - Arlauskienė Vilnius Eimantas Gruzdas
Aistė Mikočiūnienė Vinius Balzekas Tennis Academy / pas įvairius
Renata Šarkaite Vilnius be
Lina Zolyne Vilnius Rokas Žemaitis
Vigilija Petrikienė Vilnius Tomas Kirstukas
Monika Vasiliauskaite Vilnius Simas Malakauskas
Edita Andrulionė VIlnius M7 Ignas
Sandra Pavlova Vilnius Aleksas Tverijonas
Eglė Žaliauskė Vilnius Emilis Rusakevičius
Laura Glumbokaitė Vilnius Rokas Žemaitis
Evelina Škikūnaitė Vilnius Rokas Žemaitis
Aušra Šanfarienė Vilnius Balžekas Tennis Academy
Inga Zamalaitienė Vilnius Mingaudas Kalvaitis
Jekaterina Svirina Vilnius Jegor
Inga Vigraitienė Vilnius Balžeko teniso akademija
Ieva Stanynaitė Vilnius Elvis Gotovskis
Inga Mocekainyte Vilnius Mtennis
Agne Šostak Vilnius Balzekas
Agne Adomaityte Vilnius -
Kristina Astravaite Vilnius M7
Karolina Karl Vilnius Tomas Trinkūnas
Ieva Galvydytė Vilnius Aleksas T.
vyrai 3-5m.
Jonas Krugelis Krugelis Vilnius -
Paulius Šeikus Vilnius /
Marius Ivanauskas Vilnius Balezko
Andžej Polinski Vilnius Zenon Senic
Vital Bandaryk Baltictennis Pavel
Kęstas Vitkauskas Vilnius -
Donatas Talutis Vilnius Barbora Zabelskytė, Mantas Bugailiškis, Henrik Traškin
Darius Kauneckas Vilnius Giedrius
Sergej Vantsov Vilnius Giedrius
Romualdas Gogelis Vilnius Giedrius
Irmantas Jadzevicius Vilnius -
Egidijus Civilka Vilnius Aleksas Kolobovas
Kasparas Kregždė Vilnius -
Edvinas Novikas Vilnius Vitalijus
Marius Trinkūnas Vilnius Simas
Ignas Tamošaitis Vilnius -
Kornelijus Gasiūnas Vilnius -
Tomas Murauskas VILNIUS Gabrielius Riškus
Arminas Petraitis Vilnius Jaunius Laurynas
Algirdas Levanauskas Vilnius Gabrielius Riškus
Artūras Bagdonavičius Vilnius Andrius Liubinas
Justinas Jokubauskas Vilnius -
Daumantas Matulis Vilnius N
Mindaugas Boguševičius Vilnius Simas Malakauskas
Laska Laska Vilnius Lukas Mugevicius
Eimantas Rutkauskas Vilnius .
Edvinas Gustys Vilnius -
Adrian Scerban Vilnius SEB arena
Jonas Daukantas Vilnius Haroldas Tolvaiša, geriausias laikas žaidimui - darbo metu
Tomas Šimkus Vilnius Tennis & More
Leonardas Oleškevičius Vilnius Gabrielius R.
Irmantas Matulis Vilnius -
Richardas Jonaitis Vilnius Gabrielius Ryškus
Elvinas Kalanta Vilnius -
Viktoras Mickus Vilnius Eimantas
Povilas Kuniauskas Vilnius Eimantas Gruzdas
Gintaras Šakalys Vilnius Nėra
Mangirdas Liekis Vilnius Tomas Trinkūnas
Gediminas Platkevičius Vilnius A. Tverijonas
Zbignev Monkevic Vilnius -
Vytautas Juršėnas Vilnius Arūnas Butrimanskas
vyrai 5+
karolis slikas Vilnius Vadim Pinko
Aurimas Steponavicius Vilnius Edvinas Podlužnas
Marek Maliuk Vilnius T&M
Mindaugas Deksnys Vilnius -
Mindaugas Paulauskas Vilnius Gabrielius Riškus
Tomas Kasperovičius Vilnius nėra
Agnius Dagys Vilnius n/a
Aivaras BEINORTAS Vilnius Kasparas
Justinas Salagubovas Vilnius Artūras Gotovskis
Giedrius Židonis Vilnius T&M
Paulius Kamarauskas Vilnius Giedrius
Algimantas Laurinavičius Vilnius G.Vėželis
Paulius Stabingis Vilnius Nėra
Marius Žiūkas Vilnius
Andrej Mardusevič Vilniaus r. Nėra
Dovydas Akstinas Vilnius Tennis and More
Tomas Peleckas Vilnius N
Sergejus Ivanovas Vilnius Pavel A.
Eduardas Bušmič Vilnius --
Gvidas Motiejauskas Vilnius Galiu zaisti dienos metu.
Eimantas Belickas Vilnius Aleksas Tverijonas
Mindaugas Brazdeikis Vilnius Nėra
Rokas Ulickas Vilnius -
Jose Maria Fernandez Fernandez Vilna No one
Jonas Ignatavičius Vilnius -
Gintaras Steponkus Vilnius -
rimantas lukavicius Vilnius Elvis Gotovskis
Vygandas Pigaga Vilnius TandM
Marius Garuckas Vilnius n/a
Vaidas Mickus Vilnius -
Gediminas Kriauza Vilnius Nera
Andrius Bialobžeskis Vilnius Vytautas Mažeika
Martynas Šližys Vilnius Rafael Nadal
Vytautas Šneideris Vilnius -
Audrūnas Slepkovas Vilnius Tennis&More
Mindaugas Vigraitis Vilnius Arturs
Aurimas Sudeikis Vilnius Pavelas
Darjus Jancis Vilnius Tomas Trinkunas
sigitas gruzdzevicius vln TM
Gražvydas Ilekis Vilnius Klubas
Mangirdas Vicius Vilnius -
Kęstutis Česevičius Vilnius N/A
Gediminas Čiučelis Vilnius :)
Tomas Ališauskas Vilnius T&M
Jorunas Navickas Vilnius Tadas
Arunas Kaminskas Vilnius Ne
vyrai iki 3m.
Tautvydas Leikaitis Vilnius neturiu
Mindaugas Ščajevas Vilnius -
Vitas Merkevicius Vilnius nera
Donatas Stundys Vilnius Mtennis
Marijus Kasteckas Vilnius Giedrius
Donatas Sauliūnas Vilnius Saulė Bilevičienė
Aurimas Skuodas Vilnius -
Artūras Barkus Vilnius Barbora Z.
Sigitas Kasteckas Vilnius Alius
Karolis Kirkutis Vilnius Emilis Rusakevicius
Vygandas Srebalius Vilnius Giedrius
Adomas Asipauskas Vilnius -
Danas Kulišauskas Vilnius Nerijus Kęstaitis
Gintare Morkunaite Vilnius na
Tomas Baltušnikas Vilnius Neturiu
Tautvydas Gegelis Vilnius Mtennis, Rokas Žiukas
Antanas Liutkevicius Vilnius Nėra
Povilas Serys Vilnius Pavel
Tadas Mineikis Vilnius Mtennis
Konstantin Zinic Vilnius Vytautas Mazeika
Vytautas Stalmokas Vilnius Įvairūs
Ričardas Svidenis Vilnius M7
Mantas Mikočiūnas Vilnius Balzekas Tennis Academy
Robertas Simaška Vilnius M7
Gintautas Bulota Vilnius Vytautas
Mindaugas Sakalauskas Vilniaus rajonas Artiom Ivancov
VAIDOTAS MONCIUNSKAS VILNIUS Giedrius
Alius Karablikovas Vilnius -
Andrius Eitutis Vilnius Pavel Avižen
Julius Zvinys Vilnius -
Saulius Klikūnas Vilnius Giedrius

Dalyvių grupės ir turnyro lentelės: ČIA

Rezultato įvedimo instrukcija

Turnyro data: 2022.10.31 - 2023.04.02 (22:00) (grupių etapas)

2023.04.03 - 2023.04.26 (22:00) Atkrintamųjų varžybų etapas

2023.04.28 FINALINĖ DIENA (nemokamai)

Dalyviai ir taisyklės: Turnyre gali dalyvauti visi teniso mėgėjai. Žaidėjai suskirstomi į 5-9 grupes pagal žaidimo lygį. Visose grupėse žaidžiama rato Sistema - su kiekvienu savo grupės žaidėju. Žaidėjas privalo savo grupėje sužaisti visus susitikimus ir, užėmęs 1-4 vietą grupėje, patenka į Atkrintamųjų varžybų etapą.

Kiekvienas iš žaidėjų privalo įsigyti naujų kamuoliukų dėžutę.

Turnyro kamuoliai- Tecnifibre.

Turnyro laimėtojų apdovanojimai planuojami balandžio 28 d. FINALINĖS DIENOS metu.

Startinis mokestis - 45 eurai, T&M klubo nariams –35 eurai. Mokestį sumokėti

iki spalio 29 d.:

1) pervedant į
VšĮ Tennis & More sąskaitą
Swedbank LT287300010125260308,
įmonės kodas 302574623
Mokėjimo paskirtis ,,už žiemos vienetų teniso turnyrą";

2) sumokant grynaisiais G. Vėželiui.

Žaidėjui nusprendus nedalyvauti turnyre iki 11.30 ir nesužaidus nei vieno mačo, mokestis už turnyrą gali būti grąžinamas apie tai pranešus turnyro organizatoriui.

Žaidimo taisyklės: Kiekvienas susitikimas žaidžiamas pasirinktinai 1h režimu arba iki dviejų laimėtų setų. Žaidžiant 1h režimu - skaičiuojamas ir vedamas į sistemą kiekvieno žaidėjo laimėtų geimų skaičius. Žaidžiant dviejų laimėtų setų režimu, esant rezultatui setais 1:1, žaidžiamas „Tie Break“ iki 10 taškų arba, abiem žaidėjams sutikus, pilnas trečias setas.

Taškų skaičiavimas: už pergalę - 2 taškai, pralaimėjimas - 1 taškas, nežaistas mačas – 0 taškų.

Už korto nuomą abu žaidėjai moka pusiau.

Jei baigus turnyrą keli žaidėjai surenka vienodą taškų sumą, tai nugalėtoją apsprendžia:

1) Aukštesnę vietą užima tarpusavio laimėtojas (kai tokią pačią taškų sumą surenka du žaidėjai);

2) skaičiuojamas laimėtų ir pralaimėtų setų santykis (kai tokią pačią taškų sumą surenka daugiau nei du žaidėjai);

3) laimėtų ir pralaimėtų geimų skirtumas (kai tokią pačią taškų sumą surenka daugiau nei du žaidėjai);

4) Dalyvis, kuris greičiausiai užbaigė turnyrą.

Išvykstant ilgiau nei dviem savaitėms, sistemoje galima įjungti "atostogų" režimą. Neatvykus į suderintą mačą užskaitomas pralaimėjimas ir neatvykęs dalyvis privalo apmokėti korto išlaidas. Dalyvis neatvykęs 2 kartus - išbraukiamas iš turnyro. Jei turnyro metu įvyktų trauma, būtina pranešti savo grupės žaidėjams (el. paštu), turnyro organizatoriui ar turnyro direktoriui.

Rekomenduojame susitikimus derintis telefonu.

Į Atkrintamųjų Varžybų etapą patenka 1-4 vietas savo grupėje užėmę dalyviai:

- KATEGORIJA „Moterys 2-5m“ (16 vietų lentelė )

- KATEGORIJA „Moterys iki 2m“ (16 vietų lentelė)

- KATEGORIJA „Vyrai 5m+“ ( 32 vietų lentelė)

- KATEGORIJA „Vyrai 3-5m“ (32 vietų lentelė)

- KATEGORIJA „Vyrai iki 3m“ (32 vietų lentelė)

FINALINĖ DIENA numatoma balandžio 28 d. (NEMOKAMA). Joje dalyvaus 4 stipriausi dalyviai iš Kategorijos po Atkrintamųjų varžybų etapo, sužaidę pusfinalius iki balandžio 26 d. 22:00.

FINALINĘ DIENĄ pusfinalių laimėtojai kovos dėl I vietos, o pusfinalių pralaimėtojai – dėl III vietos.

Dalyvių grupės ir lentelės: ČIA

Rezultatų įvedimo instrukcija

Turnyro organizatorius ir direktorius - Giedrius Vėželis.

El. paštas : direktorius@teniso-turnyrai.lt

Tel.: +37069870435