Tomas Ališauskas

tomas@dpsa.lt

Vytautas Augustaitis

augustaitis@hotmail.com

Audrūnas Slepkovas

audrunass@gmail.com

Aidas Danilovas

remlyga@gmail.com

Edvinas Dovydaitis

edvinasdovydaitis@gmail.com

Algirdas Draugelis

algirdas.draugelis@gmail.com

Tauras Endriukaitis

tauras@entafarma.lt

Gelmius Mažeikis

ecoranga@ecoranga.com

Laura Kovaitė - Simaitienė

kovaite@pkp.lt

Simas Leonavičius

simas.leonavicius@gmail.com

Marek Maliuk

marek.maliuk@gmail.com

Titas Mikelevičius

titasmik@gmail.com

Ramūnas Minkevičius

ramunces@gmail.com

Paulius Murauskas

murauskasp@gmail.com

Egidijus Radvilavičius

egidijus@emadas.lt

Arūnas Rozga

rozgaarunas0@gmail.com

Vygantas Pigaga

v.pigaga@gmail.com

Julija Stonyte

j.stonyte@gmail.com

Rimantas Stanaitis

maillithuania@gmail.com

Augustas Štaras

augstar@gmail.com

Germanas Šarkovas

germanas.sarkovas@gmail.com

Alvydas Šeibokas

archihale@zebra.lt

Paulius Šeikus

dr.paulius@gmail.com

Arvydas Šutavičius

arvydaslt1@gmail.com

Mindaugas Šilininkas

mindaugas.silininkas@euromediena.com

Vilius Urba

v.urba@mv.lt

Paulius Vėželis

vezelis.paulius@gmail.com

Agnė Vėželytė

vezelyte.agne@gmail.com

Dainius Vyčas

dainius.vycas@gmail.com

Giedrius Židonis

giedrius@dineta.lt

Laima Valiukonytė

laima.valiukonyte@gmail.com

Laura Vanagaitė

lvanagaitee@gmail.com

Rūta Dovydaitienė

rutadov@yahoo.com


Klubo draugai

Klubo draugais tampa teniso mėgėjai susimokėję vienkartinį stojimo mokestį ir kartais dalyvaujantys klubo organizuojamuose renginiuose. Klubo draugas, nedalyvajantis klubo veikloje daugiau nei 2m. praranda klubo draugo statusą.

Akimov Sergej

Adomavičiūtė Sandra

Adomavičiūtė Marija

Ališauskas Linas

Bagdanskis Tomas

Bagdonavičiūtė Živilė

Balsys Aurelijus

Blinovas Andrejus

Bruzgė Eglė

Bruzgė Šarūnas

Butinavičius Donatas

Čaplikas Audrius

Čeledinas Tadas

Čepienė Aušra

Danilevičius Egidijus

Dovydaitienė Rūta

Endriukaitienė Jolita

Gykienė Elena

Gorbač Michail

Graželytė - Maggiar Aušra

Gumuliauskas Gytis

Išganaitis Rolanas

Jurevičienė Eglė

Jurkonienė Edita

Jurkonis Marius

Kalanta Marius

Kazlauskienė Asta

Kazlauskas Kipras

Krikštopaitis Marius

Laurinavičius Algimantas

Laurinavičius Antanas

Lencina Gabrielė

Ligeikienė Sigita

Mikučionis Daumantas

Mitkevičius Evaldas

Minkevičius Ramūnas

Montvydas Andrius

Mosinas Andrius

Morkevičius Andrius

Navikas Vaidotas

Pauliukevičius Gediminas

Pakula Luidži

Petrokas Vincas

Pelėda Marius

Pranckevičius Andrius

Radvilavičius Egidijus

Radzevičius Tomas

Rudaitis Armas

Skairys Tadas

Skurdelis Dargiris

Šakys Mindaugas

Šilininkas Mindaugas

Šutavičienė Živilė

Tamošiūnas Povilas

Teluchinas Denisas

Valatka Nerijus

Vaičiulionytė Jūratė

Vaičiūnas Martas

Vancov Sergei

Vovk Orestas

Vaškys Linas

Vaškienė Miglė

Zelba Justas

Žalimas Vytis

Žemkauskas Arvydas

Žeromskienė Asta

Žukas Ramūnas