Data: 2020.06.15 - 2020.10.04 (iki 18.00).

Dalyviai ir taisyklės: Turnyre gali dalyvauti visi teniso mėgėjai. Žaidėjai suskirstomi į 8-10 grupes pagal žaidimo lygį. Visose grupėse žaidžiama rato sistema: su kiekvienu savo grupės žaidėju. Turnyras prasideda Birželio 15 d., o baigiasi Spalio 4 d. Žaidėjas privalo savo grupėje sužaisti visus susitikimus ir, surinkęs daugiausia taškų, užima pirmą vietą.


Taškų skaičiavimas: už pergalę - 2 taškai, pralaimėjimas - 1 taškas, nežaistas mačas – 0 taškų.
Už korto nuomą abu žaidėjai moka pusiau. Kiekvienas iš žaidėjų privalo įsigyti naujų kamuoliukų dėžutę.


Startinis mokestis - 40 eurų, T&M klubo nariams - 30 eurų. Mokestį sumokėti iki Birželio 13 d. grynaisiais G.Vėželiui arba pervesti į
VšĮ Tennis & More sąskaitą
Swedbank LT287300010125260308,
įmonės kodas 302574623.
Mokėjimo paskirtis ,,už vasaros vienetų teniso turnyrą".

1, 2 ir 3 vietos laimėtojai apdovanojami taurėmis ir rėmėjų prizais. Specialus prizas - greičiausiai sužaidusiam visus mačus dalyviui. Uždarymo vakaronė ir turnyro laimėtojų apdovanojimai vyks Žirmūnų boulingo klube Spalio 5 d. nuo 18.30.


Žaidimo taisyklės: Kiekvienas susitikimas žaidžiamas pasirinktinai 1h režimu arba iki dviejų laimėtų setų. Žaidžiant 1h režimu - skaičiuojamas ir vedamas į sistemą kiekvieno žaidėjo laimėtų geimų skaičius. Žaidžiant dviejų laimėtų setų režimu, esant rezultatui setais 1:1, žaidžiamas „ Tie Break “ iki 10 taškų arba, abiems žaidėjams sutikus, pilnas trečias setas.Vasaros metu rekomenduojame žaisti iš 2 laimėtų setų.

Jei baigus turnyrą keli žaidėjai surenka vienodą taškų sumą, tai nugalėtoją apsprendžia: 1) Aukštesnę vietą užima tarpusavio laimėtojas; 2) skaičiuojamas laimėtų ir pralaimėtų setų santykis; 3) Jeigu nesužaista tarpusavyje, taip pat, jei žaidėjai su vienodu taškų skaičiumi grupėje turi tarpusavyje po pergalę - laimėtų ir pralaimėtų geimų skritumas; 4) Dalyvis, kuris greičiausiai užbaigė turnyrą.

Išsikviestas žaidimui turnyro dalyvis privalo per dvi savaites susiderinti tinkamą laiką mačui. Jei to nepadaro, užskaitomas techninis pralaimėjimas ir šis žaidėjas gauna 0 taškų.
Išvykstant ilgiau nei dviems savaitėms, sistemoje galima įjungti "atostogų" režimą.
Neatvykus į suderintą mačą užskaitomas pralaimėjimas ir neatvykęs dalyvis privalo apmokėti korto išlaidas. Dalyvis neatvykęs 2 kartus - išbraukiamas iš turnyro.

Vasaros turnyrą rekomenduojame žaisti lauke, atviruose teniso aikštynuose, tačiau šiemet Turnyras gali vykti ir uždaruose aikštynuose. Žaidėjas -(a), kuris kviečia, renkasi aikštyną ir dangą. ( gruntas, hardas, sintetika...)

Turnyrinės lentelės

Dalyvių grupės:


Kiekvienoje grupėje po 8-12 žaidėjų. Esant didesniam žaidėjų kiekiui, yra kuriamos papildomos grupės.
Registruotis kviečiame iki Birželio 13 d.

Turnyro organizatorius - Giedrius Vėželis +37069870435

Turnyro direktorius - Vygandas Pigaga +37061539805